• دولت و ملت ، همدلی و همزبانی

Random Articles

Most Viewed Articles

Statistics

Today : 115
Yesterday :404
This Week : 519
Last Week : 2818
This Month : 7442
Last Month : 9388
Online :1
Online Members : 0
Online Guests : 1

سایت های مرتبط

Prayer Times

 
آرشيو اخبار دیدار رییس دانشگاه با خانواده پرستار جانباز

دیدار رییس دانشگاه با خانواده پرستار جانباز

    دیدار رییس دانشگاه با خانواده پرستار جانباز

 

همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تقارن با میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار ، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مسئولان این دانشگاه با خانواده پرستار جانباز و ایثارگر این دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، حجت الاسلام دکتر طباطبایی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر علیرضا ابراهیمی مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران، و جمعی از مسئولان ستادی دانشگاه با خانواده جانباز معزز محمدرضا رضایی فرد کارشناس ارشد پرستاری دیدار کردند.

حجت الاسلام دکتر طباطبایی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این دیدار ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار گفت : ماهیت شغل و حرفه پرستاری به تنهایی فداکاری و ایثارگری است که در واقع شما هم برای دفاع از میهن اسلامی و هم برای نجات جان بیمار فداکاری و ایثارگری دارید که باید قدر دان این لحضه ها باشید.

گفتنی است به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار دیدار صمیمی با خانواده جانباز معزز محمدرضا رضایی فرد کارشناس ارشد پرستاری برگزار شد.

 

 

 

 

 
  Latest News  
  news  
     
     
  Academics  
  EducationIran  
     
     
  Admission  
  Guidelines  
  Requirements  
  Tuition fee and Expenses  
  Contact us  
  Apply to MUMS