• دولت و ملت ، همدلی و همزبانی

مطالب تصادفی

سایت های مرتبط

 
آرشيو اخبار تقدير از 300 دانشجوي شاهد و ایثارگر

تقدير از 300 دانشجوي شاهد و ایثارگر

همايش ساليانه دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه علوم پزشکي مشهد با تقدير از 300 دانشجوي برتر برگزار شد.

به گزارش وب دا، در اين مراسم که با حضور دکتر مهرابي بهار رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد و جمعي از معاونين و مديران دانشگاه، دانشجويان شاهد و ايثارگر و خانواده هاي آنان در هتل ثامن طرقبه برگزار شد از دانشجويان شاهد و ايثارگر ممتاز و برتر علمی پژوهشی کشوری، معدل الف،تالیف کتاب و ارتقاء معدل تجليل و قدرداني شد.

مدير شاهد و ايثارگر دانشگاه علوم پزشکي مشهد ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع دانشجويان اظهار داشت: این گردهمایی جهت تقدیر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد است دانشجویانی که وجود پدران و عزیزان خانواده شان را در مسیر انقلاب فدا کرده اند و اکنون نوبت ادای دین ما نسبت به آنان می باشد.

دکتر بي بي سهيلا شجاعي با بیان اینکه 741 دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول به تحصيل هستند افزود: 405 دانشجو از این تعداد در مقطع دکتری، 80 دانشجو در مقطع تخصصی و فوق تخصص و 226 دانشجو در مقطع کارشناسی و 30 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

وي با اشاره به تقدير از دانشجويان شاهد و ايثارگر برتر تصريح کرد: این دانشجویان برترین دانشجویان در مقاطع کشوری و افرادی هستند که رتبه های علمی بسیار خوبی در سطح دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور کسب کرده اند به نحوی که 49 نفر از این دانشجویان به عنوان نخبگان برتر کشور توسط مقام وزارت تقدیر شدند .

وی با بیان اینکه مدیریت شاهد و ایثارگر این دانشگاه در دو بعد فرهنگی و آموزشی فعالیت های خود را دنبال می کند خاطر نشان کرد: اکثر برنامه های اين مديريت توسط دانشجویان شاهد و ایثارگر انجام می شود و این برای ما افتخار است.

وی در پایان با بیان اینکه کانون ایثار و شهدا در این دانشگاه در شش بعد علمی، فرهنگی، قرآنی، تحقیقاتی پژوهشی و ورزشی فعالیت می کند گفت: دانشجویانی که خواهان شرکت در این عرصه ها و فعالیت در کانون ایثار دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند می توانند با یاری خواستن از شهدا و در جهت ارتقا سطح علمی خود به این کانون مراجعه کنند.


 

پربازدیدترین مطالب

بازديدكنندگان

امروز: 541
ديروز:288
اين هفته: 1473
هفته‌ي گذشته: 2818
اين ماه: 8396
ماه گذشته: 9388
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.